Munca in GERMANIA bine platita si fara taxe si comisioane la TURBA

Distribuie pe:

Buna ziua,

In primul rand, tin sa va anun ca NU PERCEPEM TAXE SI COMISIOANE!

ANGAJAM!

Manipulant marfuri extras de turba fara comision in Germania!

Cerinte:

– seriozitate si voință de a lucra!

– disponibilitatea de a lucra pe perioada nedeterminata in strainatate, Germania;

– experiența in domeniu nu este necesară;

– nu este necesara cunoasterea limbii germane, deoarece veti lucra intr o comunitate de romani;

Ce va oferim?

– un consultant va fi alocat special pentru dumneavoastra pentru a va sta dispozitie pe tot procesul de relocare, oferind suport complet in timpul fiecarei etape, inca din momentului acceptarii dumneavoastra pentru a lucra in Germania;

– un loc de muncă legal în Germania, pentru o perioadă de timp nedeterminata, asigurare medicala, asigurare sociala;

– salariul minim de 1100 – 2500 euro net (platit 40 centi/mp + bonus 100 euro pentru depasirea a 2500 mp/luna, lungime care este depasita de un muncitor pe parcursul unei luni de munca in ritm normal);

– cazare asigurata, camera pentru 2 persoane (apa calda/rece, curent, TV, acces la internet, bucatarie dotata complet, baie);

– curatenie la locul de cazare;

– transport asigurat de la cazare la locul de munca.

Responsabilitati:

– activitate de munca fizica 8h/zi pe camp, cu pauze integrate, daca sunt conditii meteorologice nefavorabile nu se lucreaza;

– pe fiecare parcela angajatul ridica bucati de turba (carbuni de dimensiunea unui BCA folosit in constructii, cantarind aproximativ 18-20kg) si le aseaza corespunzator pentru uscare;

– limita de varsta 45 de ani.

Transportul Romania – Germania este platit de catre angajat.

ProWorkers este o companie full service în domeniul recrutării și plasării forței de muncă calificate la nivel international, cu o vechime de peste 7 ani si un portofoliu de cel putin 30 de colaboratori. În cadrul ProWorkers, principalul obiectiv îl reprezintă identificarea celui mai potrivit loc de muncă conform abilităților și experiențelor profesionale, pentru fiecare aplicant în cel mai scurt timp posibil. Prin toate serviciile oferite, ProWorkers îndrumă aplicanții către identificarea și luarea celor mai bune decizii privind cariera profesională.

RASPUNS DOAR LA TELEFON: 0763667305

Comentarii

comentarii