Angajam 4 instalatori Franta

Distribuie pe:

PERIOADA CONTRACTULUI : 4 luni, incepand cu data de 15.09.2017(

posibilitate de prelungire).

DESCRIERE POST/SARCINI DE LUCRU:

Realizeaza instalatii sanitare constructii civile(apartamente)

BENEFICII:

Salariu: 8 Euro/ora pana la 35 ore /sapt.

10 euro/ora peste 35 ore/sapt.

Salariu aproximativ 1750 euro/luna la 48 ore/saptamana.

Transport * si cazarea asigurate

Contract de munca si asigurare de sanatate

CERINTE:

Acceptam si echipe.

Experienta in domeniu minim 2 ani

Cunostinte de limba franceza ( o persoana din echipa)

Permis auto categoria B ( o persoana din echipa)

Disponibilitate incepand cu luna septembrie.

*la semnarea contractului trebuie sa va platiti biletul de avion/autocar,

valoarea biletului se va rambursa la sfarsitul misiunii. In cazul in care misiunea

nu este dusa la termen salariatul va suporta costul biletului.

Relatii la tel 0732 139 906

Comentarii

comentarii