Angajăm Operator asamblare piese auto – TESLA, Olanda

Distribuie pe:

Cerințe:

• Studii medii de profil absolvite

• Calificare în domeniul tehnic, electronic sau mecanic

• Experiență practică în asamablarea de piese în domeniu automotive (minim 3 ani)

• Limba engleză la nivel conversațional – mediu (obligatoriu)

• Persoană responsabilă și care lucrează cu dexteritate

• Permis de conducere categoria B

Responsabilități:

• Asamblarea de piese și componente auto pentru linia de producție

• Identificarea și utilizarea cunoștințelor în domeniul mecanic,

electric și electronic

• Realizarea lucrărilor conform desenului tehnic de specialitate

• Testarea, verificarea și repararea componentelor asamblate

• Respectarea procedurilor interne de lucru și a standardelor de

siguranță din cadrul companiei

Condiții și beneficii:

• Salariul între 10 – 11 € Net/oră

• Se oferă extra un bonus de performanță per echipă

• Program full time (8 ore/zi, 40 ore/săptămână)

• Cazarea și transportul intern asigurat

• Contract pe termen lung (minim 12 luni)

• Angajarea se face cu detașare conform normelor și reglementărilor

europene

• Plata salariilor este garantată prin norma olandeză NEN

• Asigurare medicală

• Nu se percepe nicio taxa de angajare

Contact: 0734 458 410

Comentarii

comentarii