Loc de munca in Anglia – Croitorie

Distribuie pe:

Cautam personal calificat si necalificat pentru a lucra intr-o fabrica mare de cusut

jachete de femei,din Anglia .

Responsabilitati :

Taierea componentelor pentru a fi cusute utilizand materialul la potentialul sau maxim

Utilizarea de modele pentru a taia in mod corespunzator componentele pentru a fi cusute

Urmeaza specificatiile produsului si probele primite

Utilizeaza masina de cusut pentru a produce partiile componente

Utilizeaza cusutul de mana pentru a termina produsele

Pentru necalificati:

Asamblarea de componente gata facute pentru a finaliza produsele.

Cerinte:-limba engleza nu este obligatorie dar reprezinta un avantaj daca o

cunoasteti, varsta maxima 56 de ani, apt de munca, fara probleme medicale .

Program de 8h pe zi , 5 zile pe saptamana cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare

acestea vor fi platite dublu .

Cazarea este asigurata de catre angajator, platita de catre angajat, 150 lire pe luna

cu utilitati incluse .

SARARIUL :

Calificati :1650 lire

Necalificati: 1500 lire

Contractul se poate semna pe o perioada de minim 3-6 luni cu posibilitate de

prelungire pe o perioada nedeterminata .

Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon 0729636772 .

Comentarii

comentarii