Locuri de munca in Franta

Distribuie pe:

Locuri de munca in Franta,

vopsitori stalpi de inalta tensiune.

Nu se percep comisioane pt angajare

Descriere post : vopsitor industrial

Prepararea metalului inaintea vopsirii

Protejarea solului

Aplicarea mai multor straturi de vopsea.

Deplasari in toata Franta.

Se cere :seriozitate, experienta pe santiere, atentie!! lucru la inaltime

intre 15 si 100 de metri, atentie !! meserie grea si murdara.

Permis de conducere B cu experienta minim 2 ani.

Varsta cuprinsa intre 22 si 45 de ani.

Se ofera : contract legal de munca pe Franta, cazare, asigurare medicala obligatorie

plus complementara, transport spre Franta si pe santiere,

salarii incepand de la 1850 euro net pana la 2700 euro net in functie de performante.

Interviurile au loc pe data de 10 si 17 februarie , mai multe detalii la telefon.

0040743905454 Intre orele 11h00 – 18h00.

SUNATI-MA

Comentarii

comentarii