Angajam personal hotelier, Italia (10 mai-10 sept. 2018)

Distribuie pe:

Responsabilitati

Pregatirea preparatelor conform standardelor si retetelor hotelului (bucatar; ajutor bucatar)

Asigura curatenia in bucatarie si in sala (bucatar; ajutor bucatar; ospatar)

Sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie (camerista)

Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii cu privire la felurile de mancare si bauturi (ospatar)

Activitatea de deservire a barului (barman)

Prepararea pizzei si coacerea acesteia (pizzar)

Preluarea si inregistrarea rezervarilor de la clienti (receptioner)

Intocmirea actelor necesare cazarii clientilor (receptioner)

Cerinte

Limba italiana la nivel conversational

Bine organizat, responsabil, sociabil, comunicativ, punctual

Amabilitate, promptitudine si corectitudine in relatiile cu clientii

Limba engleza – constituie un avantaj

Sa pastreze permanent ordinea si curatenia la locul de munca

Cunostinte de operare calculator (Windows, Microsoft Office)-

prezinta avantaj pentru postul de receptioner

Experienta de minim 1 an in domeniul hotelier

Beneficii

Se ofera salariu motivant

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut

Se ofera cazare si masa in incinta hotelului

Asteptam CV-ul dumneavoastra la una din adresele de mai jos si/sau

pentru alte informatii ne puteti contacta la urmatoarele numere de telefon:

clujnapoca@timacorecruting.ro- telefon 0749088803

ploiesti@timacorecruting.ro -telefon 0749078051

iasi@timacorecruting.ro – telefon 0741113033

Comentarii

comentarii