Cautam electricieni pentru munca in Rastatt

Distribuie pe:

Descrierea jobului: Reparatii si intretinere macarale, utilaje de ridicat,

utilaje hidraulice. Candidatul ideal: Cunostinte in citirea de desene

tehnice, Limba germana la nivel conversational B1-B2, Permis de

conducere categoria B. Se ofera: Contract individual de munca incheiat

pentru perioada nedeterminata. Salariu brut 16€/ora, Sporurile de noapte

si de tura sunt neinpozitat, inseamna ca le primiti in net, Cazare asigurata

GRATUIT de catre angajator cu toate facilitatile sau daca locuiti in zona,

aveti o cazare privata, primiti de la firma noastra in fiecare luna inca

450 euro net Indrumare permanenta din partea echipei noastre.

Pentru informatii suplimentare in legatura cu acest anunt, nu ezitati

sa ne contactati. Nr. nostru de telefon: +49 721 / 83 17 19 52

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita Cv-ul actual in limba germana

la : L.Balasko@actief-group.de

Comentarii

comentarii