Angajam pe termen lung soferi TIR cu experienta

Distribuie pe:

Angajam pe termen lung soferi TIR, cu experienta. Cerem si oferim seriozitate.

Oferta (bonusuri, beneficii):

60 Euro/zi, 300 Euro salariul pe tara

Bonusuri in functie de performnanta si de vechime care vor fi discutate in urma unui interviu.

Dupa primul contract se ofera o crestere a diurnei

Contract de munca pe perioada nedeterminata

Toate camioanele au aparate de taxare automata.

Se respecta timpii de condus si repaus.

Toate camioanele sunt dotate cu GPS de ultima generatie.

program de formare profesionala

Suport continuu pentru integrarea in activitate si asistenta 24/24

Siguranta, instruire si suport pe traseu in limba romana

Masini moderne echipate cu cutii de viteza automate

In ce consta activitatea profesionala?

Executarea transporturilor de marfuri in Europa de Vest (Danemarca/Olanda/Belgia )

Se lucreaza 8 saptamani pe comunitate, urmate de 1 luna vacanta.

Sarbatoriile de Craciun si Revelion sunt libere.

Asiguram gratuit transportul colegilor nostri, cu avionul dus-intors de la locatie la camion.

Pentru a face parte din echipa noastra , aveti nevoie de:

permis categoria C+E

Card Tahograf Digital;

Atestat de Marfuri ( CPI/CPC)

Analize medicale tip siguranta circulatiei

Responsabilitati :

Efectueaza servicii de transport marfa pe rute internationale

Respecta programarea la incarcare si descarcare

Comunica permanent cu Dispeceratul

Respecta legislatia in vigoare priving circulatia pe drumurile publice

Relatii la 0727551825.

Comentarii

comentarii

Leave A Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *