Angajam lacatusi confectii metalice / sudori – Finlanda

Distribuie pe:

Criterii de selectie:

experienta in sudura teava inox, otel, aluminiu

minim 3 ani experienta in domeniu

Descrierea postului:

sudura Mig/Mag, Tig, arc electric pentru diferite constructii metalice in

industria alimentara, chimica, masini si utilaje, navala

se executa si lucrari de ansamblare / montaj (lacatusi conf. metalice)

executare dupa plan

Ca angajat al companiei Smile Import Oy vei beneficia de:

contract de munca full time conform legislatiei finlandeze, permanent,

ore suplimentare, concediu de odihna platit

posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care

corespund profesional

asigurari medicale clinica privata

salariu motivant conform grilei de salarizare / aptitudinilor dovedite

cazare in conditii decente

asistenta in limba romana (intocmirea actelor, vizite medicale etc)

Candidatul ideal

experienta relevanta in sudura Mig/ Mag, Tig, arc electric

capacitatea de a finaliza la timp si in parametrii de calitate lucrarea incredintata

abilitate de citire si interpretare plan

detinerea unui certificat de sudura, suplimentar testarea se va efectua si in Finlanda

limba engleza la nivel conversational

Cei interesati pot trimite CV-ul la email: adicio.romania@gmail.com;

adicio.romania2@gmail.com; telefon 0752380110.

Comentarii

comentarii