Angajam consilier vanzari magazin electronice

Distribuie pe:

Magazin specializat pe vânzări și cumpărări de electronice refurbished / second hand

(telefoane, tablete, laptopuri, televizoare, camere foto etc.) – TotalConvert Shop

Căutăm colegi pentru magazinul din BdulCamil Ressu, zona Dristor

CERINȚE:

persoană pasionată, la curent cu ultimele tehnologii legate de telefoane, tablete,

televizoare, laptop-uri, camere foto, ceasuri etc;

identificarea produselor electronice și cunoasterea caracteristicilor/specificațiilor

acestora

abilităţi bune de comunicare și vânzare

aptitudini de testare

abilitatea de a efectua mici intervenții software reprezintă un avantaj (resetari,

stergere conturi, instalare sistem de operare laptopuri)

limba engleză nivel mediu.

RESPONSABILITATI:

identificare bunuri electronice și determinarea stării acestora

stabilire valoarea de piață (avem proceduri specifice)

consiliere clienții in alegerea produselor oferite spre vânzare

testare, configurare

vânzare produse direct in magazin sau expediere prin curier

gestionarea relației cu distribuitorii și service-urile partenere

adăugare electronice pe site-ul propriu şi promovare pe site-urile de profil

completare contracte, facturare, certificate de garanție, rapoarte

BENEFICII:

loc de muncă într-o companie aflată în continuă dezvoltare;

aprecierea şi recunoaşterea performanţelor pe plan profesional;

3000 de lei venit net, reprezentand salariu fix și tichete de masă

crestere a veniturilor dupa primele 6 luni

discounturi semnificative pentru achizitia produselor comercializate de firma.

Va rugam lasati CV cu poza in zona de Chat sau pe mail la info@totalconvert.ro

Telefon 0765689205.

Comentarii

comentarii