Angajam Operatori Productie/ Brasov

Distribuie pe:

Angajam pentru partenerul nostru, OPERATORI PRODUCTIE, pentru fabrica

de subansamble electronice de lângă Feldioara.

Responsabilitati

Inserează manual componentele electronice conform instrucțiunilor de lucru;

Realizează procesul de testare în conformitate cu instrucțiunile de lucru;

Îndeplinește normele de calitate impuse prin instrucțiunile de lucru de verificare

și prin normele și procedurile interne;

Respectă procesul și modul de lucru definit de către inginerul de produs / proces

Cerinte

Minim 18 ani

Disponibilitate sa lucreze in 3 schimburi

Ce oferim?

Un mediu de lucru plăcut+ echipamentul necesar

Transportul este asigurat(din Brașov)

Salariu fix+ bonus de performanța

Bonuri de masa în valoare de 15 lei

Sporuri de noapte și al 13-lea salariu

Prima de Paste, Crăciun și zile de naștere

Beneficii la cantina (50% reducere). Telefon :0755 834 854

Comentarii

comentarii